درباره ما

با پیشرفت تکنولوژی این روز‌ها افراد بیشتری به فکر راه‌اندازی بخش آنلاین کسب و کار خود هستند. شاید در گذشته فقط بیزنس من ها و تاجران سعی بر این داشتند که در حوزه‌ی آنلاین فعالیت کنند و کسب و کار خود را گسترش دهند، اما امروزه کسب و کار‌های کوچک هم برای ارتقای بخش آنلاین خود از شرکت‌های تبلیغاتی کمک می‌گیرند. ورود این تجارت‌های کوچک به عرصه‌ی آنلاین خود دلیل محکمی برای اثبات بازدهی زیاد این روش است.

گروه تبلیغاتی پرشین سیکاس همواره در تلاش است با تکیه بر دانش، خلاقیت، تعهد، مسئولیت پذیری و وفاداری در جهت درک صحیح دغدغه ‌های مشتریان، بهترین راهکارهای مناسب در جهت کاهش آزمون و خطاها در فضای پیچیده تبلیغات برای کارآفرینان و صاحبان کسب و کار را ارائه دهد.

همکاری با گروه تبلیغاتی پرشین سیکاس می تواند نقطه عطفی در جهت توسعه کسب و کارتان با هزینه های بسیار پایین و کیفیت بالا باشد. 

خدمات ما

1.برنامه ریزی و تدوین استراتژی برای کسب و کارهای آنلاین
در این بخش پرشین سیکاس همچون تحقیق مشتری با تحلیل رقبا و بازار ، موقعیت یابی کسب و کار در فضای آنلاین، خلق و ایجاد برند و استراتژی در حوزه دیجیتال مارکتینگ را برای کسب و کار مورد نظر ارائه می‌دهد.

2.طراحی وب سایت و اپلیکیشن
در دپارتمان طراحی سایت شرکت‎ طراحی وب سایت، ساخت فروشگاه‌های آنلاین، طراحی اپلیکیشن های شخصی و سازمانی، پشتیبانی و خدمات نگهداری و مشاوره برای راه‌ اندازی آن ها را به مشتریان خود ارائه می دهد.

3.آنالیز
 اجرا و بررسی کمپین‌های مربوط به کسب و کار و آنالیز کمپین‌های تبلیغاتی، آنالیز و گزارش دهی از وب سایت و دیگر رسانه‌های آنلاین، بررسی و مانیتورینگ شبکه‌های اجتماعی در دسته خدمات آنالیز شرکت‌های تبلیغاتی جای می‌گیرد.

4.تولید محتوا
طراحی اینفوگرافیک
معرفی محصولات فروشگاه
ساخت کلیپ و تیزر
ساخت پادکست
تولید متون مورد نیاز کسب و کار برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی
تولید و انتشار مجموعه مقالات برای بلاگ

5.طراحی و چاپ گرافیک
آرم یا لوگو تجاری
بروشور
تراکت
کاتالوگ
کارت ویزیت
ست اداری
استند
پوستر و …